Vítejte

Srdečně vás vítám na stránkách věnovaných mé velké lásce – tvorbě z korálků. Moje díla zde nejsou k prodeji, ale lze je najít v mém Fler obchodě a příležitostně v galeriích a na vybraných akcích. Ráda také vyrábím šperky na zakázku podle specifického přání zákaznice.
Taky to máte tak, že když už si na sebe berete nějaký šperk, tak chcete, aby byl natolik osobitý a výrazný, jako Vy sama? Prostě aby byl vidět? Tak to jste tady správně, protože každý šperk vytvářím podle vlastního originálního návrhu, věnuji mu maximální pečlivost a používám pouze kvalitní materiály.
Nejčastěji pracuji technikou šití z korálků a korálkové výšivky. V mnohých špercích obě tyto techniky spojuji, abych dosáhla jedinečného a plně uspokojujícího výsledku. Okrajově má tvorba zahrnuje také techniky chainmaille (tvoření šperků z kovových kroužků) a ketlování (spojování korálků prostřednictvím kovových nýtků). Při práci s korálky se spoléhám na precizní práci a v nejvyšší možné míře se vyhýbám používání lepidel a plastů.
Zaměřuji se především na výrobu unikátních korálkových šperků, ale nevyhýbám se ani tvoření „nešperkové“ povahy. Obvykle tvořím podle svých vlastních nápadů a návrhů, ale bude mi ctí zrealizovat i vaše náměty.


1 komentář:

  1. Emperor Humayun was the first to organize them,Call Girls in Ahmedabad but Akbar and his successors made them more elaborate.Call Girls in Ahmedabad The fair was closed for the public,Call Girls in Ahmedabad while the women of the harem, Rajput ladies and the wives and daughters Call Girls in Ahmedabad of the noblemen in the court,Call Girls in Ahmedabad set up their own stalls to sell cloth, Escorts Service in Ahmedabad jewelry, handicrafts, etc.

    OdpovědětVymazat