Vítejte

Srdečně vás vítám na stránkách věnovaných mé velké lásce – tvorbě z korálků. Moje díla zde nejsou k prodeji, ale lze je najít v mém Fler obchodě a příležitostně v galeriích a na vybraných akcích. Ráda také vyrábím šperky na zakázku podle specifického přání zákaznice.
Taky to máte tak, že když už si na sebe berete nějaký šperk, tak chcete, aby byl natolik osobitý a výrazný, jako Vy sama? Prostě aby byl vidět? Tak to jste tady správně, protože každý šperk vytvářím podle vlastního originálního návrhu, věnuji mu maximální pečlivost a používám pouze kvalitní materiály.
Nejčastěji pracuji technikou šití z korálků a korálkové výšivky. V mnohých špercích obě tyto techniky spojuji, abych dosáhla jedinečného a plně uspokojujícího výsledku. Okrajově má tvorba zahrnuje také techniky chainmaille (tvoření šperků z kovových kroužků) a ketlování (spojování korálků prostřednictvím kovových nýtků). Při práci s korálky se spoléhám na precizní práci a v nejvyšší možné míře se vyhýbám používání lepidel a plastů.
Zaměřuji se především na výrobu unikátních korálkových šperků, ale nevyhýbám se ani tvoření „nešperkové“ povahy. Obvykle tvořím podle svých vlastních nápadů a návrhů, ale bude mi ctí zrealizovat i vaše náměty.


Komentáře

Oblíbené příspěvky