Růže dračí

Nemůžu si pomoct, ale jakákoliv snaha napodobit pomocí korálků přesně a věrně jakoukoliv kytku a rostlinu obecně, mi přijde jako velký kýč. Proto mě moc nepotěšilo další soutěžní téma FBWT Růže, královna květin. Původně jsem měla v plánu vůbec se tohoto kola nezúčastnit, ale pak přišel nápad. Však nemusím otrocky napodobovat skutečnou růži a snažit se co nejvíc se přiblížit tomu, aby vypadala jako živá. Můžu si z toho udělat trošku legraci.Takže základem mé růže je skleněný oko-kabošon. Bude to taková dračí růžička, muehehe. A tento základ doplní, jak jinak, tisíce korálků. Tentokrát to budou TOHO °11 v různých odstínech červené. Na ušití okvětních plátků volím tentokrát síťový steh, takže spotřeba skla je vysoká. Vynikající způsob, jak se zbavit různých zbytků - jednobarevné lístky by byly divné, nudné.

 


Ruku na srdce - je to kýč. Ale i tak mě to hodně bavilo a vyzkoušela jsem si zase něco jiného. Síťový steh, použitý na okvětní plátky, je úžasná věc a určitě ho zase někdy na něco použiju.

1 komentář:

  1. It also has a low scrap fee relative to different manufacturing processes corresponding to CNC machining which minimize away considerable parts of the original material clean in a subtractive process. When making a product that requires molded plastic components, depending on the type of|the type of} utility and sort of part you need to produce, might have} several of} processes select from|to choose from}. One of the most well-liked processes to attain top quality and value effective plastic components is injection molding. Ribeiro, “Artificial neural networks for information modelling of a plastic injection moulding process,” in Proceedings of the ICONIP’99. ANZIIS’99 & ANNES’99 & ACNN’99.sixth International Conference on Neural Information Processing. Proceedings (Cat. No.99EX378), Perth, Australia, Baby Bottle Warmers November 1999.

    OdpovědětVymazat