Inia

Po delší době jsem se pustila do vzorovaných náušnic. Jako materiál jsem tentokrát zvolila Miyuki Delicas a nemůžu si pomoci - jsou prostě při práci o tolik příjemnější než Toho Treasures... no, však tomu taky odpovídá cena. Ale tohle je přesně ten případ, kdy si ráda připlatím za kvalitní materiál - on pak i ten finální výtvor je na vyšší úrovni.


Háček je tradičně z nerezové oceli. Dát tam obyčejný "bižuterní kov" by mi přišlo jako degradace těch asi 3 hodin práce, co mi trvalo náušnice ušít.


Celková délka včetně háčku je pěkných 13cm. Pro mě osobně už je to málo, já potřebuju, aby mě ty korálkové třásně lechtaly na klíčních kostech :-)1 komentář:

  1. One of the preferred jewellery varieties for 3D printers is bracelets. You can find a lot of lovely bracelet templates done in different patterns and colours. Feel free to experiment and deal with your self to a beautiful piece of knickknack. If you're seeking a dependable place for hiding your money, benefit of|benefit from|reap the Hats for Men advantages of} 3D printing know-how to create a particular cache. Such an merchandise won't look suspicious among different souvenirs in your shelf and because it's designed to fit bills, you'll haven't any problems placing the cash inside.

    OdpovědětVymazat