Nausicaa

Tento jedinečný šperk vznikal ručně korálek po korálku z fascinace krásným příběhem Hayao Miyazakiho o světě, kde lidé nedokáží žít v souladu s přírodou, která se v důsledku globální katastrofy stala krásným leč smrtícím Mořem zkázy. Její tajemství citlivě odkrývá princezna Naušika a věří, že s přírodou se nemá bojovat, ale naslouchat jí, pochopit ji a žít s ní v souladu. Toxické Moře zkázy, na první pohled pro člověka smrtící, ve svém nitru pomalu pracuje na tom, aby bylo znovu možné žít v míru a symbióze člověka s přírodou.
Inspirace: Naušika z Větrného údolí


Na výrobu náhrdelníku jsem použila české a japonské rokajlové korálky (Preciosa, TOHO), skleněné mačkané korálky, broušené skleněné kameny, polymerový kabošon a minerál s nádhernou drúzou (neznámého původu a složení). Vše pečlivě ušito pevnými korálkovacími nitěmi Superlon a One-G.

Náhrdelník neobsahuje žádné kovové části.


Obvod náhrdelníku: cca 44cm

Reportáž o vzniku náhrdelníku.

1 komentář:

  1. Follow us on Facebook to find 토토사이트 out|to search out} out the latest Hollywood Casino News. To midnight.Blackjack and Carnival games are available. Take a minute to orient yourself with our interactive hotel map, so find a way to|you probably can} make the most of|take advantage of|benefit from} your expertise at The Artesian Hotel. Want to stay up to date with the latest news and presents from The Artesian Hotel?

    OdpovědětVymazat